Станично-Луганський районний відділ освіти

Вівторок, 22.06.2021, 00:20

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Березень » 6 » ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ!
12:02
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ШКІЛ!

Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за підтримки Інституту педагогіки НАПН України  спільно з громадською організацією «Вчителі за демократію та партнерство» (Україна) та організацією «Глобальний план дій» (Швеція) за підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках оголошеного ООН десятиліття освіти для сталого розвитку розпочинає третій етап міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії».

Проект має на меті запровадження системи освіти для сталого розвитку, яка передбачає навчання учнів навичкам та умінням будувати власне життя та життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку. У ході реалізації проекту передбачається запровадження в навчальний процес загальноосвітніх шкіл України існуючих навчальних матеріалів з освіти для сталого розвитку для 1-х-9-х класів у вигляді курсів за вибором, факультативів, гурткових, клубних та інших форм занять.

З метою реалізації завдань проекту передбачається запровадження в навчальний процес ЗНЗ Луганської області курсів за вибором, які входять до варіативної складової навчального плану та мають відповідні грифи міністерства освіти і науки України, а саме: «Уроки для стійкого розвитку. Моя щаслива планета» для учнів 1-4 кл.; «Уроки для сталого розвитку» для учнів 8 кл.; «Уроки для сталого розвитку» для 9 (10) кл. Курси забезпечено навчальною літературою для учнів й методичними посібниками для вчителів. В рамках проекту на базі ЛОІППО проводиться підготовка вчителів до викладання нових курсів.

У проекті беруть участь 14 областей України: Харківська, Черкаська, Миколаївська, Житомирська, Київська, Тернопільська, Донецька, Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська,  Львівська, Рівненська, Хмельницька, Луганська.  В Луганській області у 2014 році до проекту було залучено 20шкіл. Планується розширення мережі шкіл-учасниць проекту. Запрошуються загальноосвітні навчальні заклади луганської області, діяльність яких екологічне, ресурсозбережувальне або науково-природниче спрямування долучитись до проекту і сприяти реалізації його завдань.

Науковий керівник проекту – завідувач суспільствознавчої лабораторії Інституту педагогіки НАПН України, член кореспондент НАПН України, д.п.н., проф. Пометун О.І. Координатор проекту в Луганській області – завідувач кафедри соціально-гуманітарних    дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО, к.н.п., доц. Дятлова О.М.

Навчальні заклади, які бажають узяти участь у проекті, мають повідомити про це до 10 березня 2014 року за телефоном:

0952085275 – Дятлова Олена Миколаївна.

Переглядів: 414 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Календар

«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Block title

Block content