Станично-Луганський районний відділ освіти

Субота, 25.11.2017, 13:24

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Переможці обласних олімпіад | Реєстрація | Вхід

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД

 

 


Передерій  Анна,

учениця 11 класу  Станично-Луганської спеціалізованої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів ім. П.В. Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області

Досягнення учениці:

Всеукраїнська учнівська олімпіада з екології:

ІІІ етап 2013 р. - 3 місце,

ІІІ етап 2012 р. - 3 місце

Обласний конкурс «Природа Донбасу» :

2013р. – 3 місце

Назва роботи «Забруднення довкілля поліетиленовою плівкою у Станиці Луганській»

Учитель: Кононикіна Л.М.

Коло інтересів учениці:читання, інтелектуальні ігри

Корж Віра,

 учениця 10 класу Великочернігівської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів  Станично-Луганського району Луганської області

 Досягнення учениці:

 Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства:

 ІІІ етап 2012 р. – 3 місце

 ІІІ етап 2013 р. – 3 місце

Капітан районної команди юних правознавців

 Обласний турнір юних правознавців-2013:

2013 р. – 2 командне місце

 Учитель – Кубанова І.П.

 Коло інтересів учениці: поезія, читання, правознавство,

інтелектуальні  ігри

 

Атанова Карина,

 учениця 10 класу Станично-Луганської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів  імені П.В.Балабуєва Станично-Луганського району Луганської області

 Досягнення учениці:

 Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови:

 ІІІ етап 2012 р. – 3 місце

Всеукраїнська учнівська олімпіада з російської мови:

 ІІ етап 2014 р. – 2 місце

Учителі – Кустова Т.А., Пономарьова В.І.

 Коло інтересів учениці: поезія, читання, навчання у музичній школі,

інтелектуальні  ігри

 

Вакуленко Владислав,

 учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області

 Досягнення учня:

 Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії:

 ІІІ етап 2012 р. – 2 місце

Учителі – Булима Р.Ю.

 Коло інтересів учняі: історія, інтелектуальні  ігри

Меню сайту

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Block title

Block content